EN TR
SOSYAL OLANAKLAR home
SOSYAL TESİS
Vadi Mudanya’da sosyal tesis bir binanın ötesinde geleneksel komşuluk ilişkilerinin yaşandığı, sıcacık dost sohbetlerinin yapıldığı, güzel anıların paylaşıldığı bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Geniş oturma grupları, servis imkanı, iddialı karşılaşmaların yaşanacağı oyun alanları ile sosyal tesislerde hayat yaşamaya değecek.
CAFE VE RESTAURANT
Vadi mudanyada Hoş Muhabbete ve farklı çeşitli aktiviteleri yaşayabiliceğiniz , gece geç saatlere kadar birbirinden güzel lezzetlerinin tadını evinizin konforun da çıkarabilmeniz için eve servis hizmetleri ile cafe ve restaurant bölümü size keyifli zamanlar geçirebiliceğiniz nezih ortam sunuyor.
OYUN ALANLARI
Siz evinizin Vadi Mudanya’nın tadını çıkarırken gözünüz arkada kalmayacak. Çocuklarınız onlar için özenle hazırlanan oyun alanında deneyimli personel eşliğinde oynarken, siz de kendinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Sosyal alanlara yerleştirilen kamera sistemi ile akıllı ev paneli veya televizyonunuzdan çocuklarınızı her an takip edebileceksiniz.
SPOR SALONU
Tavandan yere kadar camla kaplı geniş spor salonunda yeşilin her tonunu göreceğiniz manzaraya karşı ter atacak, form tutacaksınız. Çocuklarınızla bahçede basketbol oynarken gençleşecek, ailenizle beraber olmanın mutluluğunu doyasıya yaşayacaksınız.
HAVUZ & SAUNA
Her günü tatil gibi yaşayacağınız Vadi Mudanya’da artık dinlenmek için uzaklara gitmeyeceksiniz. Orman havası alarak kulaç atacağınız açık havuzda hem spor yapacak, hem de Mudanya güneşinde bronzlaşacaksınız. Havuzun kenarlarındaki dinlenme terasları size Ege’yi getirecek.
SATIŞ OFİSİ SATIŞ OFİSİ
close

Sizlerle detaylar hakkında görüşmek isteriz.Lütfen iletişim bilgilerinizi paylaşın , biz size ulaşalım.

designed by nette interactive