EN TR
YATIRIMCI İÇİN Anasayfa
YATIRIMCININ GÖZÜNDEN
VADİ MUDANYA
Hepimizin özendiği, her tatil dönüşü aklımızın kaldığı, günün birinde mutlaka buralarda yaşamak isterim dediği veya hayal ettiği bir sahil kasabası vardır. Hayatın genel koşuşturması, iş güç telaşı arasında hayatı kaçırdığımızı düşünürüz. Ben de böyle düşünürdüm, taa ki Mudanya’ya taşınıncaya kadar. Mudanya’ya taşınmam bütün hayatımı değiştirdi. Kendimi daha mutlu, zinde, sağlıklı ve huzurlu hissediyorum. Artık aileme ve sevdiklerime daha çok zaman ayırabileceğim ortamı sağlayan Mudanya; benim için hayatın yeniden anlamlandığı, aile yaşamının kıymetinin anlaşıldığı, sağlığın öneminin farkına varıldığı çok özel bir yer.

Vadi Mudanya Evleri; benim halen yaşadığım ve burada hayata yeniden aşık olduğum Mudanya’ya dostlarımı da kazandırmak için yaşama geçirdiğimiz yeni bir proje. Vadi Mudanya Evleri’ni Mudanya’nın kent merkezindeki yoğun trafiğe girmeden denize, şehir merkezine ve iskeleye 350 metre yürüme mesafesinde; ormanla kaplı yemyeşil bir vadide, kuş sesleri arasında bir hayat olarak kurguladık...

İstedik ki hanımlar, çocuklar ve beyler rahat etsin, geleneksel komşuluk ilişkileri yeniden canlansın. Sizleri tatilin yılda sadece 20 günle sınırlanmadığı, bütün bir ömre yayıldığı sağlık ve mutlulukla dolu yeni bir hayata davet ediyorum. Siz de benim gibi sevdiklerinizin ve yaşamın farkını farkedeceğiniz yeni bir hayata adım atın.

Yeni komşularımla buluşmak dileğiyle, şimdiden hayırlı olsun.


Kenan SÜLÜN
Mudanya Yapı İnşaat
GENEL KOORDİNATÖR
SATIŞ OFİSİ SATIŞ OFİSİ
close

Sizlerle detaylar hakkında görüşmek isteriz.Lütfen iletişim bilgilerinizi paylaşın , biz size ulaşalım.

designed by nette interactive